Galeria Dębki Spływy Kajakowe


Dębki Spływy Kajakowe 


Dębki Jedyna taka baza kajakowa bezpośrednio nad rzeką Piaśnica  (Żarnowiec -Wybudowania 55)


Piaśnicą do morza
Piaśnicą do morza

Piaśnica – Spływ Kajakowy do morza

Mamy przyjemność zachęcić Państwa do aktywnego spędzania czasu na indywidualnym spływie kajakowym  rzeką Piaśnicą do morza.

Balticsports zaprasza na kajaki Dębki, atrakcyjne i bezpieczne spływy kajakowe rzeką Piaśnica do morza.

Poznaj nasz uroczy zakątek nad rzeką Piaśnica w okolicy miejscowości Żarnowiec,to właśnie w bazie Baltic Sports rozpoczyna się trasa spływu,która meandrami wiedzie przez obszar Natura 2000 „Piaśnickie Łąki” do najpiękniejszej plaży w Dębkach.

Rzeka Piaśnica to nasza perełka,słynie z krystalicznie czystej wody oraz bogatego ekosystemu ,to rzeka przyjazna dla rodzin z dziećmi o bardzo spokojnym nurcie,różnica poziomów pomiędzy jeziorem Żarnowieckim a Bałtykiem wynosi tylko 1 metr ….

Miejsce wodowania kajaków w bazie,to już naturalne koryto rzeki z jej meandrami,pamiętajmy bowiem-pierwsze 400 metrów rzeki od jazu jeziora,to teren przekształcony rzeką człowieka o stromym betonowym brzegu …. (oczywiście istnieje możliwość podpłynięcia do jazu jeziora)

Trasa spływu  Piaśnicą na Dębki ,to atrakcja dla każdego,pozbawiona przeszkód bez utrudnień! Kajaki w Dębkach to miły wypoczynek w kontakcie z przyrodą !

Jesteśmy firmą lokalną, działającą od 2010 roku , w trosce o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, zorganizowaliśmy własne prywatne i bezpieczne miejsce wodowania sprzętu, prywatne  bezpłatne miejsca postojowe, istnieje mozliwość grillowania badź organizaji ogniska, toalety. Współpracujemy z lokalną konkurencją. Naszymi klientami są rodziny z małymi dziećmi, klienci indywidualni, zorganizowane grupy pracownicze, seniorzy, młodzież szkolna.

Zapraszamy na Kajaki w Dębkach nad rzeką Piaśnicą !